KINO ROKO

Projekt Komunitního centra ROKO z.ů.

Kino ROKO je název projektu, kterým se snažíme vrátit do Rokycan filmovou kulturu. Dvakrát měsíčně promítáme pro veřejnost v bývalé restauraci Sokolovny. Na místě je možné zakoupit drobné občerstvení (popcorn, párky v rohlíku, nápoje), které neodmyslitelně patří ke každému filmovému zážitku. Kino provozujeme jako neziskové, proto jsme rádi za každého návštěvníka.

Začali jsme v březnu 2018 v sále na rokycanském náměstí, vypůjčeném od města. Prvních pár promítání jsme trochu hledali, jak to přesně dělat a jaké filmy se vám líbí. Na podzim jsme se přestěhovali do bývalé restaurace Sokolovny, kterou nám město také zapůjčuje. Nasadili jsme filmy, o kterých jsme přesvědčeni, že vás zaujmou. Návštěvnost to potvrdila - jen za podzim jsme 3x vyprodali kapacitu sálu (80 míst).

O chod kina se stará 6 dobrovolníků, kteří nám pomáhají ve svém volném čase. Zvukovou techniku máme vlastní, projektor a plátno si zatím pronajímáme. Licence na filmy kupujeme od celkem 6 distributorů, se kterými máme podepsanou smlouvu.

Věříme, že vám i nadále budeme moci přinášet kvalitní filmy.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vaši návštěvu.

Začátky představení:
dle plakátů

Vstupné (na místě i v předprodeji):
80 - 120 Kč - podle typu filmu (děti do 3 let zdarma)

Adresa kina:
Jiráskova 208, 337 01 Rokycany (otevřeno vždy 30 min. před představením)

Adresa předprodeje:
Pod Ohradou 602, 337 01 Rokycany (stánek ROKÁČ za rohem v Čechově ulici)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky